Bezpieczne, firmowe konto e-mail i wiele innych funkcji

Gmail

Najnowsza wersja Gmaila ułatwia kontrolowanie najważniejszych zadań. Możesz korzystać z bezpiecznej poczty e-mail bez reklam, a oprócz tego czatować, prowadzić rozmowy głosowe i wideo oraz być na bieżąco z projektami dzięki udostępnionym plikom i zadaniom – wszystko to w Gmailu.

  • Współpraca z innymi narzędziami
  • Ekstremalne bezpieczeństwo
  • Gwarantowana dostępność: 99,9%
  • Łatwa migracja z Outlooka
Stworzony z myślą o ochronie przed zagrożeniami

Własny adres e-mail w domenie @twojafirma

Zdobądź zaufanie klientów, zapewniając wszystkim pracownikom spersonalizowane adresy e-mail we własnej domenie, np. anna@twojafirma czy marek@twojafirma. Możesz też tworzyć grupowe listy adresowe takie jak sprzedaz@twojafirma.

 

Kontaktuj się ze współpracownikami przez Google Meet lub Google Chat, wysyłaj zaproszenia w Kalendarzu, dodawaj działania do swojej listy zadań – a wszystko to bez wychodzenia z Gmaila. Za pomocą dodatków do Google Workspace możesz też połączyć swoje ulubione aplikacje innych firm w panelu bocznym.

 

Robimy wszystko w trosce o Twoje bezpieczeństwo. Nasze systemy uczące się blokują ponad 99,9% spamu, phishingu i złośliwego oprogramowania, dzięki czemu te szkodliwe treści nie docierają do użytkowników Gmaila.